#ortayakarışık – Üzgünüm Gençler, Mutlu Son Yok !

Herkes hayatında özellikle de aşk hayatında bir film sahnesi ya da mutlu son olsun ister!

Bu istek genellikle aşk acısı çekenlerde, aşık olmak isteyenlerde, aşık olanlarda veya bir şekilde kavuşamayanlarda daha fazla ve arzulu görülür. Öyle bir şey olmalı kiiiiiii, aynı filmlerdeki gibi bir mutlu son!😍

🤣🤣🤣 He he oldu canım!

Tamam tatlım!

Hemen!

Aksın!

Motooooor!

Alakasız bir yerde “Ondan” bahsedilirken birden karşına çıkıp sana sarılmalı!

Ya da evinin kapısına gelse, sana aşkını haykırsa! Yollarına gül dökse!

La La Land olsa?! Bütüüüüün dünya buna inansaaa? Ahhh bir inansa! Sonra da sonsuza kadar… falan filan.

Ne terk ettiğin kişi arkandan senin sandığın kadar koşacak, ne aşkından verem olacak, ne sırf sen ona aşıksın diye bıdı bıdı.

Gençleeeer! Gerçekçi olalım. Böyle şeyler olmayacak. Hollywood seti mi buralar? Benzeri olursa alırsın bir fırt. Seçilmiş kişisindir! Başımızın üstündesin!

Ama bir düşün yahu! Mutlu sonla biten filmlerin sonunun sonrasını bir düşündün.

Birbirine kavuşan sevgililer hiç mi kıskançlık krizleri geçirmedi? O yeni evlenen, arabasının arkasına “Happily ever after” yazanlar hep mi “happy” arkadaş?! Hiç mi çoraplar salonda diye kavga çıkmadı? Kaynana bunların önünde secde mi etti hep? Hep mi romantik, hep mi aşk yahu? Sıkılır zaten insan.

Kendinizi kandırmayın. Mutlu son diye bir şey yok. Eğer sonuna gelmişsen zaten ölmüşsün demektir. Ölümün de mutlu bir yanı yok sanki. Yani sonrasını bilmiyoruz en azından. (biraz korkutucu😬)

Gerçek şudur! Hayatta mutlu anlar vardır. En mükemmel filmde bile göremeyeceğiniz sahneler. Yönetmen sensin, aktrist/aktör sensin, yazan sensin, her şey sensin bu filmde.

Bok gibi geçen bir günün ardından vapura binersin. Dalgalara dalmış giderken birden yunus sürüsünün atladığına denk gelirsin. Çocukken izlediğin Flipper’da bile bu sahne seni o kadar heyecanlandırmamıştır.

Deli gibi yağmur yağarken eve ulaşmaya çalışırsın. Sırılsıklam olmuşsundur. Bir yere sığınırsın ve sana sıcak bir şeyler ikram ederler. Al sana Jacobs reklamı.

Trafikte dolmuş beklersin. Yakışıklı bir çocuk da aynı yerde zaten beklemektedir.

👱🏻: Cadde’ye mi?

👱🏻‍♀️: Evet

👱🏻: Gelen dolmuşta tek kişilik yer varsa ikimiz de binmeyelim. Olur mu?

👱🏻‍♀️: Olur

👱🏻: Boş taksi. Binelim mi?

👱🏻‍♀️: Tamam

👱🏻: Ben ….

👱🏻‍♀️: Ben de Zeynep muhabbet, kartvizitler….. Al sana romantik-komedi. (Bu hikaye, yaşanmıştır. komedisi Oscar, romantikliği Ahududu.😜)

Anlayacağınız illa hayatının bir film senaryosuna benzemesine gerek yok, yaşadığın her an sana film çektirir niteliktedir. Bunu fark etmek ve yakalamak senin elinde.

#ortayakarışık

Son Yazılar

Son Yorumlar

    Arşivler

    Kategoriler

    Meta