#haydigelgidelim – Twins Saloon, Çırağan Caddesi’nde!

Twins Saloon açıldı, Çırağan Caddesi’ni ☕️ kokusu sardı!

Farklı kafadaki yeni mekanların açılmasını hep sevmişimdir. Çırağan Caddesi’nde Galatasaray Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi’nin orta noktası, Four Seasons’ın karşısına Gümüşsuyu’ndan aşina olduğumuz Twins Coffee’nin 2.şubesi bambaşka bir konsetple Twins Saloon olarak açıldı!

İki katlı Twins Saloon’un dışı Fransa’daki kafeleri andırmakta. Girer girmez mekana kanının kaynaması ahşap ve siyah ağırlıklı iç tasarımından. İlk katında farklı tatları keşfedeceğin kahve barı bulmakta. O muhteşem tablo 🎨 ise Sena Yıldırım imzalı.

İsminden esinlenerek, menüde her şeyden iki çeşit mevcut. Sade ve net. Fiyatları çok uygun, hatta çevresinde üniversitelerin olmasının bilinciyle, öğrencileri de düşünerek düzenlenmiş. Sunumlar hem büyük, hem şık, hem de leziz.😋 Kahvesi hakkında bir yorum yapmıyorum, ünü zaten tüm Türkiye’ye yayılmış.

Alt kat ise tam bir party house! 😎Şaka bir yana, ufak bir bahçesinin de bulunduğu bu katı keşfeden markalar yaşadı. Etkinlikten lansmana, sergiden konsere çok amaçlı kullanılabilecek bir alan. ‼️Etkinlik ajanslarının dikkatine!

Sanat ve sporun buluşma noktası haline gelecek Twins Saloon, bu senin en uğrak mekanı olacağı kesin! Bu nedenle bir an önce uğrayın derim!

#haydigelgidelim

Son Yazılar

Son Yorumlar

    Arşivler

    Kategoriler

    Meta