#gecedenkalma – Islandman ile Zorlu Studio’dayız!

Yine Lokalize konser kapsamında Zorlu Performans Sanatları Merkezi #studio da geçtiğimiz perşembe yani 2 Şubat’da Islandman sayesinde müziğin bedenime işlediği bir konser daha yaşadım.

Gecede 2.performansı sergileyen Islandman’den bahsetmek istiyorum biraz size. Tolga Böyük’ün ortaya çıkardığı Eralp Güven ve Erdem Başer’in de dahil olduğu Islandman’i bugüne kadar dinlememiş olanlar çok şey kaybetmişler. Özellikle pyschedelic müzik severlerin her konserlerde müzik orgazmı yaşayacağı bu ekibi hemen takibe alın.

Gecede yaşanan ufak bir olayı da size aktarmak istiyorum. Konsere gitme kültürüne sahipsek, konser adabımızı da terbiye etmemiz gerekir. Sarhoşluk, kendini bilmezlikle birleşince futbol maçlarında gördüğümüz, havada uçan pet şişe ve plastik bardağa performans sırasında da şahit olabiliyorsunuz. Binlerce ekipmana zarar vermesi dışında yapılan saygısızlığa söylenecek söz olmamasının yanı sıra, o an mekanda bulunan görevlilerin bu konu hakkında göstermiş olduğu ilgisizlik ve umursamazlık da cabası. Bu çocuklar diğer seyircilere saygılarından hiçbir şey olmamış gibi devam etmiş olsalar da, bu olay şahit bir insan olarak, dile getirmek istedim. Hepimize mekanların daha duyarlı ve izleyicilerin daha saygılı olduğu konserler diliyorum.

Elinize sağlık çocuklar, süper bir akşamdı.

Facebook: @islandmanmusic

Soundcloud: @tolgaboyuk

Spotify: @islandman

#gecedenkalma

Son Yazılar

Son Yorumlar

    Arşivler

    Kategoriler

    Meta